Gayrimenkul sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle;

Değer'e İmza atıyoruz


Hakkımızda

İmza Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. uzun yıllardır gayrimenkul değerleme sektörünün her kademesinde yer alan deneyimli kadrosu ile gayrimenkullerin, gayrimenkul projelerinin veya gayrimenkullere bağlı hak ve faydaların belli bir tarihteki muhtemel değerinin Sermaye Piyasası Kurul düzenlemeleri ve Kurulca kabul edilen değerleme standartları çerçevesinde bağımsız ve tarafsız olarak belirlenmesi için kurulmuştur.
İmza Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. sektörünün kurumsal, profesyonel, yenilikçi, doğru değerleme ve hızlı hizmet anlayışına sahip değerleme firması olarak tüm Türkiye’de kadrolu ve sözleşmeli değerleme uzmanları ile gayrimenkul değerleme hizmeti vermektedir.

İmza Değerleme deneyimli uzman kadrosu ile finans kuruluşları, holdingler, inşaat firmaları, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler ile gayrimenkul değerleme ve danışmanlık alanlarında geçmiş yıllardaki birikimlerini sektörel ihtiyaçlar doğrulusunda kullanmaktadır.
Şirketimiz çalışmalarında tüm konjektürel gelişimleri ve anlık verileri yakından takip ederek, çalışma bölgesinin mekansal, plansal, politik ve fonksiyonel kimliğini ve gelişimini bilimsel ve sektörel yöntemlere dayanarak doğru şekilde analiz edip irdelemeyi, sonuçları değerlendirip raporlamayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Değerleme ve danışmalık hizmetleri kapsamında, bağımsızlık, tutarlılık, objektiflik, dürüstlük ve gerçeklik ilkelerine bağlı kalarak, uluslararası kalite ve standartlarda, titiz, güvenilir ve hizmet sürelerine uygun şekilde en iyi hizmeti sağlamak.

Vizyonumuz

Değerleme ve danışmanlık hizmetlerinde kurumsal yapı ve kalite yönetim sistemi anlayışı içinde, dürüst, ilkeli, disiplinli, özverili bir çalışma ortamında, bilimsel metodoloji kullanarak, uluslararası normlarda ve etik kurallar çerçevesinde, en kısa sürede, bağımsız – tarafsız, güvenilir ve kaliteli gayrimenkul ve makine değerleme hizmetini vermek.

detaylı bilgi için +90 (216) 488 46 92 telefondan bize ulaşabilirsiniz.