Gayrimenkul sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle;

Değer'e İmza atıyoruz

Yönetim Kadromuz

Gayrimenkul değerleme sektörünün her kademesinde yer alan deneyimli kadromuz ile sizlere doğru hizmeti verebileceğimizi biliyoruz. Bizler Değer’e İmza atıyoruz

Taşkın Puyan

Yönetim Kurulu Başkanı

Taşkın Puyan
Tolgahan Eker

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Tolgahan Eker

İmza Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. uzun yıllardır gayrimenkul değerleme sektörünün her kademesinde yer alan deneyimli kadrosu ile gayrimenkullerin, gayrimenkul projelerinin veya gayrimenkullere bağlı hak ve faydaların belli bir tarihteki muhtemel değerinin Sermaye Piyasası Kurul düzenlemeleri ve Kurulca kabul edilen değerleme standartları çerçevesinde bağımsız ve tarafsız olarak belirlenmesi için kurulmuştur.
İmza Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. sektörünün kurumsal, profesyonel, yenilikçi, doğru değerleme ve hızlı hizmet anlayışına sahip değerleme firması olarak tüm Türkiye’de kadrolu ve sözleşmeli değerleme uzmanları ile gayrimenkul değerleme hizmeti vermektedir.

İmza Değerleme deneyimli uzman kadrosu ile finans kuruluşları, holdingler, inşaat firmaları, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler ile gayrimenkul değerleme ve danışmanlık alanlarında geçmiş yıllardaki birikimlerini sektörel ihtiyaçlar doğrulusunda kullanmaktadır.
Şirketimiz çalışmalarında tüm konjektürel gelişimleri ve anlık verileri yakından takip ederek, çalışma bölgesinin mekansal, plansal, politik ve fonksiyonel kimliğini ve gelişimini bilimsel ve sektörel yöntemlere dayanarak doğru şekilde analiz edip irdelemeyi, sonuçları değerlendirip raporlamayı ilke edinmiştir.

detaylı bilgi için +90 (216) 488 46 92 telefondan bize ulaşabilirsiniz.